automatyka budynkowa
automatyka budynkowa i inteligentny dom

Architektura 21szego wieku : AD Round Up: AD Futures Część I

Posted in Uncategorized  by admin
September 3rd, 2019

Dotyczy to CB3, bardzo ekscytującego budynku o mieszanym przeznaczeniu w Hanoi, w Wietnamie, który ma rozpocząć budowę pod koniec 2009 roku; Budynek Wymiany Stali GSXC w Donguan, Chiny; 3V interesująca mieszanka willi / hotelu biznesowego w Shenzhen, Chiny i ostatnio ukończone biura dla Shenzhen Goldi Trading Co w Foshan, Chiny (czytaj dalej.) LEFT Ta praktyka jest prowadzona przez trzech partnerów, Makram el Kadi, Ziad Jamaleddine i Naji Moujaes .
Wszyscy ukończyli studia w Bejrucie w latach 1995-1997, a następnie zdobyli mistrzostwo w Parsons, Harvard i SCI-Arc.
Następnie pracowali nad dużymi praktykami, takimi jak Massimiliano Fuksas i Steven Holl Architects, a następnie założyli LEFT w 2001 roku.
Ponadto zostali zaproszeni do programu Young Architects na PS1 2009, corocznego konkursu, który zachęca nowych architektów do stworzenia tymczasowej struktury (czytaj więcej.) NRJA / No Rules, Just Architecture Świeże pomysły, młody zespół (średni wiek to 25 lat).
właściwie buduje te pomysły! To NRJA (No Rules Just Architecture) praktyka z siedzibą w Rydze, Łotwa, założona przez Uldisa Luksevicsa w 2005 roku.
Jako młode biuro mają bardzo mocne zdanie, które można zobaczyć (lub odczuć.) W swoich projektach.
Czują się pasjonatami tego, co robią, a bycie profesjonalnym i zawsze próbującym wyjść poza to, co jest dozwolone lub wymagane.
stąd.
Nie ma zasad tylko architektura.
(czytaj więcej.) SPARC SPARC, zespół architektów MIT, to bostońska praktyka badawcza zajmująca się poznawaniem świata architektury, projektowania, urbanistyki i architektury krajobrazu poprzez badania technik projektowania i technologii materiałowych pod kątem ich wpływu na globalne kultura.
Badamy relacje między ciałem i przestrzenią poprzez projekty performatywne.
Zaangażowanie SPARC w projektowanie innowacji ma swoje źródło w akumulacji doświadczeń założycieli (czytaj więcej.) Estudio Barozzi Veiga Studio zostało założone w 2004 roku przez Fabrizio Barozzi (Trento, Włochy, 1976) i Alberto Veiga (Santiago, Hiszpania, 1973 ).
Preactice ma siedzibę w Hiszpanii, ale z projektem w całej Europie (i willi w Chinach).
Każdy z tych projektów charakteryzuje się innym podejściem w zakresie projektowania, pokazując ciągłe eksperymenty i poszukiwanie innowacji w praktyce.
Niektóre z nagrodzonych projektów są obecnie w toku (Siedziba ROA w Ribera del Duero, Sala Koncertowa Aguilas i Filharmonia Szczecińska), więc jesteśmy blisko realizacji projektów z tej praktyki (czytaj dalej.)
[podobne: piec kondensacyjny cena, olx ruda śląska, floks szydlasty ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: floks szydlasty olx ruda śląska piec kondensacyjny cena