automatyka budynkowa
automatyka budynkowa i inteligentny dom

Architektura: Projektant Thomas Heatherwick jest Star Guest na Hay Festival Segovia 2012

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Elena Heatherwick Hay Festival Segovia właśnie ogłosił, że brytyjski projektant Thomas Heatherwick będzie głównym prelegentem podczas sesji architektonicznych i projektowych hiszpańskiej edycji Hay Festival, która odbędzie się w Segovii w dniach 27-30 września.
W godzinnej rozmowie zatytułowanej The Truffle Pig Process, Thomas Heatherwick będzie rozmawiał z Marthą Thorne, dyrektorem wykonawczym Pritzker Architecture Prize i współpracownikiem dziekana stosunków zewnętrznych w IE School of Architecture & Design (IE University) o swoim studio.
proces twórczy i coraz bardziej zacierają się granice między designem, architekturą i społeczeństwem.
Więcej informacji na temat wydarzenia po przerwie.
Rozmowa zostanie przedstawiona przez Davida Venablesa, dyrektora wykonawczego Amerykańskiej Rady Eksportu Hardwood, współpromotorkę wydarzenia, które odbędzie się w piątek 28 września o godz.
20.30 w romańskim kościele San Juan de los Caballeros w Segowii w XI wieku , Hiszpania.
W ciągu ostatnich 15 lat twórczość Thomasa Heatherwicka uznała go za jednego z najbardziej ekscytujących i innowacyjnych projektantów na świecie.
Szuka nie tylko unikalnych rozwiązań i badań nowych materiałów, ale także odpowiada na potrzeby społeczeństwa, ale też otrzymuje wyniki, które są zawsze zaskakujące i piękne .
mówi Martha Thorne.
W sercu prac Heatherwick Studio znajduje się głębokie zaangażowanie na każdym poziomie, aby znaleźć innowacyjne rozwiązania projektowe z absolutnym zaangażowaniem w artystyczne myślenie i utajony potencjał materiałów i rzemiosła.
Dotychczasowe prace obejmowały wielokrotnie nagradzany pawilon w Wielkiej Brytanii na Shanghai World Expo 2010, Rolling Bridge w Paddington, nowy czerwony piętrowy autobus w Londynie, który wszedł do użytku w marcu tego roku, oraz olśniewający kocioł olimpijski w tym roku Igrzyska Olimpijskie w Londynie.
IE School of Architecture and Design pomaga koordynować sesje architektoniczne i projektowe w Hay Festival Segovia.
W poprzednich edycjach tego wydarzenia architekci tacy jak John Patkau, Shigeru Ban i Bjarke Ingels omawiają nowe idee, które zmieniają oblicze architektury.
Więcej informacji można znaleźć tutaj.
[patrz też: olx ruda śląska, głębokość przemarzania, vitopend 100 instrukcja ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: głębokość przemarzania olx ruda śląska vitopend 100 instrukcja