automatyka budynkowa
automatyka budynkowa i inteligentny dom

Budownictwo i architektura : AD Round Up: Beach Houses Part I

Posted in Uncategorized  by admin
September 2nd, 2019

Czy nie byłoby miło mieć piękny dom na plaży, aby wybrać się na weekend i odpocząć.
Dopóki go nie zdobędziesz, możesz dzisiaj dogonić.
i zacznij śnić ze swoim ulubionym Beach House wcześniej opisanym na ArchDaily.
Ciesz się! Villa by the Ocean / JVA Z widokiem na Ocean Atlantycki dom ten jest wyryty w terenie, umożliwiając niczym niezakłócony widok na ocean z drogi publicznej z tyłu i chroniąc budynek przed wiatrem.
Sypialnie są zorganizowane w kierunku naturalnie osłoniętych miejsc na zewnątrz, zapewniając widok zbliżenia, a salon jest ustawiony jako oszklony amfi z widokiem na horyzont.
Ściany wykonane są z dwustronnego, odlewanego z betonu białego.
Biały piasek z plaży jest używany w betonie, dachy pokryte są darniami i kamykami z pobliskiej rzeki (czytaj dalej.) Separation Creek House / Jackson Clements Burrows Domek na drzewie znajduje się na skraju zatoki Separation Creek, wzniesiony na strome zalesione zbocze nad Great Ocean Road i Bass Strait.
Jest to strona, która cieszy się wyjątkową kombinacją środowiska krzewów z kameralnymi widokami na Separation Creek, plażę i półwysep Wye.
Stromość terenu, kontrola krajobrazu i potencjał obsuwania terenu doprowadziły do ograniczonej powierzchni budynku do działania.
Skromny brief wymagał rezydencji z trzema sypialniami i powiązanych pomieszczeń mieszkalnych (czytaj więcej.) Mona Vale House / Choi Ropiha Projekt znajduje się na południowej stronie Mona Vale Headland i ma rozległe widoki na plażę Mona Vale na południu.
Ten aspekt skierowany na południe i wąskie proporcje terenu łączą się w celu ograniczenia pasywnego potencjału projektowego i tym samym ustanawiają kluczowe wyzwanie projektowe dla projektu.
Budynek ma odwróconą konstrukcję fornirową.
Wykorzystuje on niską energię ucieleśnioną i niską masę drewnianą na zewnątrz oraz cięższą masę termiczną betonu i bloków do wewnątrz.
Wentylacja krzyżowa jest uważnie rozpatrywana przez cały dom (czytaj więcej.) Dom 3 / o103 Nasi klienci poprosili o dodanie i odnowienie, dla nas wyzwaniem było zachowanie oryginalnej architektury z nowymi oczekiwaniami życia w XXI wieku więcej przestrzeni przechowywania, nowych technologii i nowych dynamik i programów we współczesnych rodzinach.
Dodatek polega na redystrybucji łazienek, bardziej otwartych, o wiele więcej przestrzeni i nowego salonu-tarasu-baru-jadalni z nowym basenem od strony zatoki, ponieważ pierwotny basen został umieszczony na tylnym tarasie.
Materiały są na miejscu z kryteriami nie konkurowania ze starym domem, ale nie można ich zgubić (czytaj dalej.) Black House / BGP Arquitectura Ze wspaniałym widokiem jako główną cechą tego odosobnienia znajduje się na wzgórzu małej wioski około 150 km od meksykańskiego miasta, pół-dom ma żyć krajobrazem pod baldachimem z jak najmniejszą ilością elementów wewnętrznych.
Kominek, bar kuchenny i marmurowa platforma o długości 20 m, która jest wolną przestrzenią dla pomieszczeń ogólnodostępnych i garażem na solidnym bloku, w którym mieści się reszta programu, a mianowicie usługi, trzy sypialnie i pokój rodzinny.
Ten pokryty ogród na dachu staje się najważniejszą częścią domu (czytaj więcej.)
[przypisy: kocioł gazowy jednofunkcyjny z zamkniętą komorą spalania, głębokość przemarzania, szamba plastikowe ceny ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: głębokość przemarzania kocioł gazowy jednofunkcyjny z zamkniętą komorą spalania szamba plastikowe ceny