automatyka budynkowa
automatyka budynkowa i inteligentny dom

Budownictwo wczoraj i dzis : Na wystawę Open: Positioning Practice

Posted in Uncategorized  by admin
September 4th, 2019

Into the Open: Positioning Practice jest oficjalną reprezentacją Stanów Zjednoczonych na 11.
Międzynarodowej Wystawie Architektury w La Biennale di Venezia.
Wystawa bada, w jaki sposób architekci, badacze miejscy i działacze społeczni podejmują wyzwania związane z tworzeniem nowych dzieł w odpowiedzi na współczesne warunki społeczne.
Wystawa dotyczy również czynników stanowiących wyzwanie dla tradycyjnych metod architektury, takich jak zmiany demograficzne społeczno-kulturowe, zmiana granic geopolitycznych, nierównomierny rozwój gospodarczy oraz eksplozja migracji i urbanizacji.
Jednocześnie będzie propagować rozszerzoną koncepcję praktyki architektonicznej i odpowiedzialności.
Szesnastu praktyków obejmowało wszystkich, którzy aktywnie angażują społeczności w swoją pracę, demonstrują wielopłaszczyznowe odpowiedzi na problemy społeczne i środowiskowe.
Into the Open: Positioning Practice jest prezentowany przez Parsons The New School for Design, we współpracy z Slought Foundation i PARC Foundation, z gazetą Partner s Architect Architect s.
Wystawę i związane z nią programy publiczne koordynuje Laetitia Wolff z futureflair i dyrektor strategicznych sojuszy w Parsons; z wystawą i projektowaniem graficznym autorstwa Ken Saylor i Project Projects.
Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź oficjalną stronę wystawy, tutaj.
[więcej w: olx ruda śląska, kalkulator współczynnika u, vitopend 100 instrukcja ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: kalkulator współczynnika u olx ruda śląska vitopend 100 instrukcja