automatyka budynkowa
automatyka budynkowa i inteligentny dom

Budownictwo wczoraj i dzis : SANAA zaprojektuje Galerię Serpentine Pavillion 2009

Posted in Uncategorized  by admin
September 2nd, 2019

Serpentine Gallery z przyjemnością ogłasza, że Serpentine Gallery Pavilion 2009 zostanie zaprojektowany przez architektów Kazuyo Sejima i Ryue Nishizawa z wiodącej japońskiej praktyki SANAA.
Pawilony Sejima i Nishizawa będą architektami.
pierwsza wybudowana struktura w Wielkiej Brytanii i dziewiąta komisja w rocznej serii pawilonów Galerii, pierwszy na świecie i najbardziej ambitny program architektoniczny tego rodzaju.
Pawilon zostanie otwarty w lipcu na trawniku Serpentine Gallery, gdzie pozostanie do października.
Julia Peyton-Jones, dyrektor i Hans Ulrich Obrist, współreżyser w Serpentine Gallery, powiedzieli: Naszym marzeniem jest praca ze światowej sławy architektami Kazuyo Sejima i Ryue Nishizawa z SANAA.
Ich praca będzie wspaniałym dodatkiem do serii Pavilion, jedynej komisji tego typu na świecie, która corocznie daje wybitnym architektom swój debiut w tym kraju i przynosi najlepsze współczesnej architektury do Londynu dla wszystkich cieszyć się..
Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź oficjalną stronę Serpentine Gallery tutaj.
[więcej w: mrówka stalowa wola, głębokość przemarzania, floks szydlasty ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: floks szydlasty głębokość przemarzania mrówka stalowa wola