automatyka budynkowa
automatyka budynkowa i inteligentny dom

Nowoczesna architektura : Architektura i wpływ: Brad Pitt

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Nie jest tajemnicą, że nie musisz ukończyć szkoły architektów na uniwersytecie, aby zostać architektem.
po prostu spytaj Le Corbusiera, Miesa lub Franka Lloyda Wrighta.
Najwyraźniej Brad Pitt też nie chodził do szkoły, ale uwierz mi, że nie byłbym zbyt zaskoczony, gdyby dostał nagrodę architekta lub honorowy tytuł renomowanego amerykańskiego uniwersytetu.
Kto więcej.
Architekt.
Ten, który chodził do szkoły i nigdy go nie zbudował, ten, który nie chodził do szkoły i nie budował.
Pomimo tego, że twierdzi, że chociaż aktorstwo jest moją karierą, architektura jest moją pasją ., nie tylko ma więcej pracy niż większość znanych mi architektów.
Jakby ogłaszając, że zrównoważony hotel z 800 pokojami w Dubaju to za mało, spędził wizytę w senatorskich spotkaniach senatorów i kongresmanów w Waszyngtonie – takich jak Nancy Pelosi, jak na zdjęciu powyżej – aby zebrać wsparcie dla tego projektu / fundacji Make It Right, dążąc do opracować prototypy mieszkań dla rekonstrukcji Nowego Orleanu.
Projekt ten współpracuje z praktykami takimi jak MVRDV, Shigeru Ban i Morphosis, który opracował 13 prototypów na pierwszy etap konsolidacji 150-domowej dzielnicy, po 90 finansowanych do tej pory dzięki darowiznom na rzecz jego fundacji.
W poprzednich wiadomościach o Bradzie Pitt u i jego pasji do architektury, kilka osób skomentowało, że to tylko kaprys aktora.
Wziąłbym to bardziej poważnie.
Fakt studiowania w szkole architektonicznej wydaje mi się mało istotny, w porównaniu do inteligentnego sposobu wykorzystania jego sławy i ekspozycji do opracowywania i finansowania projektów architektonicznych, takich jak jego dom, hotel za wiele milionów dolarów, restauracje i wnętrza z Frankiem.
Ghery lub fundacja, aby odbudować Nowy Orlean, przyciągając uwagę rządu i podnosząc dziesiątki milionów dolarów, co bardzo by się spodobało wielu architektom.
Słyszałem o bardzo udanych architektach pochodzących z zupełnie nie związanych ze sobą środowisk, takich jak finanse.
wydaje się, że Hollywood i architektura też nie działają źle.
Ale poza anegdotycznym aspektem, myślę, że na tym polega niezwykły outsider.
świat architektury jest w stanie dać nam dobre nauczanie o tym, jak stworzyć, opracować i sfinansować interesujący projekt, taki jak MIR, wykorzystujący w pełni jego dostępne zasoby, takie jak wizerunek publiczny i wpływ na tę sprawę.
[przypisy: płytki na płycie osb, kocioł gazowy jednofunkcyjny z zamkniętą komorą spalania, e slawex ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: e slawex kocioł gazowy jednofunkcyjny z zamkniętą komorą spalania płytki na płycie osb