automatyka budynkowa
automatyka budynkowa i inteligentny dom

Nowoczesna architektura : AD Round Up: Public Facilities Część I

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Transportu Gruntowego (GTC) łącznie zajmują powierzchnię około 1,3 miliona m2, głównie pod jednym dachem.
Pierwszy budynek, który pokona barierę o powierzchni jednego miliona metrów kwadratowych, pomieści około 50 milionów pasażerów rocznie do roku 2020.
Projekt budynku, zaprojektowany na niespotykaną dotąd skalę, ma za zadanie rozwiązać zawiłości współczesnych podróży lotniczych, łącząc przestrzenną klarowność z wysokimi standardami obsługi (czytaj więcej.) Zenith Strasbourg / Massimiliano Fuksas Nowy budynek Zenith jest ważnym projektem dla obszaru wystawienniczego w Strasburgu.
Będzie to nowa atrakcja, która da impuls do przyszłego rozwoju infrastruktury miejskiej.
Koncepcja projektu opiera się na modułowej i dobrze zrównoważonej organizacji różnych elementów: dobrych widokach dla wszystkich widzów, najlepszej akustyce i zoptymalizowanym zarządzaniu kosztami, już uwzględnionym w fazie koncepcyjnej projektu.
Budynek należy rozumieć jako pojedynczą, jednoczącą i autonomiczną rzeźbę (czytaj dalej.) Kąpiel morska Kastrup / Biała arkitekter AB Sięgając do źródła morza z Kastrup Strandpark w Kastrup, kąpielisko Kastrup Sea Bath stanowi żywy i integralny element nowego nad brzegiem morza.
Projekt składa się z głównego budynku na wodzie, nowej plaży i sąsiedniego budynku usługowego z toaletami i szatni dla niepełnosprawnych.
Drewniane molo prowadzi zwiedzającego do okrągłej konstrukcji, stopniowo wznoszącej się nad powierzchnią morza i kończącej się na 5-metrowej platformie do nurkowania.
Materiałem budowlanym jest drewno Azobé, wybrane ze względu na jego wytrzymałość w wodzie morskiej (czytaj dalej.) Centrum Kongresowe Brdo / Bevk Perović arhitekti Centrum Kongresowe Brdo, zbudowane z okazji słoweńskiej prezydencji w Unii Europejskiej, znajduje się w kompleksie Brdo , średniowieczny kompleks zamkowy należący niegdyś do jugosłowiańskiej rodziny królewskiej, 20 km od Lublany.
Budynek jest pomyślany jako niski szklany pawilon, który w żaden sposób nie ujawnia swojego reprezentatywnego celu i pozostawia pierwotną rolę przyrodzie.
Objętość Centrum Kongresowego Brdo podąża za konturami istniejącego starego budynku usługowego zamku, z którego centrum kongresowe jest oddalone od kamiennej platformy (czytaj dalej.) Sala koncertowa Tivoli / 3XN Czcigodny hol został odrestaurowany ze względu na historyczne otoczenie ; budynek został delikatnie zmodernizowany i ulepszony pod względem współczesnych wymagań drugiego milenium dla sali koncertowej.
Scena i kanał orkiestrowy zostały poszerzone, a akustyka i komfort siedzenia znacznie się poprawiły.
A duch Tivoli pozostaje nietknięty.
Co więcej, nowe rozszerzenie zostało zrealizowane w lekkiej, przejrzystej i nowoczesnej ekspresji zgodnie z istniejącą architekturą pawilonu Tivoli (czytaj dalej.)
[hasła pokrewne: vitopend 100 instrukcja serwisowa, szamba plastikowe ceny, floks szydlasty ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: floks szydlasty szamba plastikowe ceny vitopend 100 instrukcja serwisowa