automatyka budynkowa
automatyka budynkowa i inteligentny dom

Nowoczesna architektura : Dom Van de Vecken / Architektura Artau

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Dzięki uprzejmości Artau Architecture Architects: Artau Architecture Lokalizacja: Stavelot, Belgia Rok budowy: 2008 Zdjęcia: Dzięki uprzejmości Artau Architecture + 14 Obszar projektu: 200 m2 Budżet:.
375,000 Ten dom, otwarty na naturę i słońce, oferuje niezwykłą wolumetrię; Spełnia z jednej strony ograniczenia związane z planowaniem, będąc równoległymi do drogi, az drugiej strony wyświetla również wiele asymetrycznych otworów po swojej południowej stronie.
Dom stoi na stromym terenie i oferuje wspaniały widok na zalesiony teren.
Przestrzenie wewnętrzne są otwarte, ale nadal zapewniają wyraźne przestrzenie relaksacyjne i place zabaw, zapewniając w ten sposób przyjemne życie rodzinne.
Gra w przejrzystość pomiędzy różnymi przestrzeniami zachęca do wymiany i komunikacji.
Dzięki uprzejmości architektury Artau Ten dom jest również.
Pasywny ..
Izolacja 46 cm w dachu, 50 cm w przypadku fasady i 40 cm w przypadku gruntu, pozwala na bardzo niskie zużycie energii na ogrzewanie.
Woda sanitarna jest kontrolowana przez panele słoneczne, a instalacja paneli fotowoltaicznych pozwoli niemal na osiągnięcie zerowego zużycia energii.
Dzięki architekturze Artau W swoim czasie to mieszkanie jest również nowoczesne dzięki zastosowaniu innowacyjnych i zrównoważonych materiałów: Dzięki uprzejmości Artau Architecture Drewniana konstrukcja z samonośną ścianą Zrównoważony system wentylacji z 90% odzyskiem energii w połączeniu z ciepłem powietrze / woda Pompa Potrójne szyby do ramy okiennej z przekładką termiczną k = 0,8 Drewniana okładzina pionowa z drewna jodłowego.
Dzięki uprzejmości Artau Architecture Plan 02
[więcej w: piec kondensacyjny cena, instalacja odgromowa schemat, kalkulator współczynnika u ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: instalacja odgromowa schemat kalkulator współczynnika u piec kondensacyjny cena