automatyka budynkowa
automatyka budynkowa i inteligentny dom

Nowoczesna architektura : KISS Pop-Up Chapel / ZA Studio

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Chiara Tiberti Zbudowana, aby umożliwić 24 parom wzięcie ślubu za darmo w lipcu 2011 r.
W ramach obchodów Ustawy o równości małżeńskiej w Nowym Jorku, Kapelusz Pop-Up KISS przez ZA Studio wygrał konkurs Architizer + Pop Up Chapel.
Jako dosłowny gest struktura składa się z dwóch oddzielnych części, wykonanych z tego samego DNA, ale inaczej ułożonych warstwowo.
Zasadniczo dwie wyjątkowe osoby, które po połączeniu tworzą stabilną całość, która jest czymś więcej niż sumą jej części.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Podczas gdy KISS jest zabawną strukturą, jest również abstrakcyjny.
Dwie odrębne struktury, wykonane z tego samego DNA, ale inaczej ułożone warstwowo, to w zasadzie dwa unikalne sekcje ścienne, które po połączeniu tworzą stabilną przestrzeń, która jest czymś więcej niż sumą jej części.
KISS mierzy kontrastujące tożsamości, jest zrobiony z szorstkich materiałów, które generują delikatne kształty, jest mocny jak słoń i światło jak flaming.
.
Celine Willard KISS została zaprojektowana w dwa dni, wyprodukowana w trzech i złożona w ciągu dwóch godzin przy wejściu do Central Parku.
Wykonany z tektury pochodzącej z recyklingu i zdolnej do powtórnego przetworzenia, składa się ze 130 szt.
Ułożonych w stos 96.
X18.
X2.
tektura o strukturze plastra miodu.
.
Melissa Murphy KISS jest symbolem wielkiego i znaczącego momentu w historii Nowego Jorku.
Pokazuje, że architektura może mieć zarówno uniwersalne znaczenie, jako materialny rezultat aktu politycznego, jak i bardzo osobiste znaczenie, jako kaplica ślubna.
Ponadto KISS czyni to wszystko jako tymczasową strukturę, która rzuca nowe światło na znaczenie trwałości w architekturze, a zwłaszcza w architekturze religijnej.
.
Roman Francisco
[przypisy: wkłady kominowe ze stali nierdzewnej, kocioł gazowy jednofunkcyjny z zamkniętą komorą spalania, kalkulator współczynnika u ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: kalkulator współczynnika u kocioł gazowy jednofunkcyjny z zamkniętą komorą spalania wkłady kominowe ze stali nierdzewnej