automatyka budynkowa
automatyka budynkowa i inteligentny dom

Nowoczesna architektura : tur (i) ntogreen: Konkurs dla studentów koncentruje się na przyszłości megalopoli

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Centrum Badań i Dokumentacji w Technologii, Architekturze i Mieście w krajach rozwijających się (CRD-PVS) na Politechnice w Turynie (Włochy) uruchomiło międzynarodowy Konkurs na Projekt Studencki tur (i) ntogreen.
Farmy w mieście.
Sponsorowane przez UN-HABITAT w.
I.
Ma City Changer.
kampanii, uczestnicy są zaproszeni do zastosowania swoich kreatywnych talentów w opracowywaniu nowych multidyscyplinarnych rozwiązań na rzecz zrównoważonego i integracyjnego miasta odzwierciedlającego nowe formy zarządzania i regeneracji miast poprzez modele agro-mieszkaniowe i miejskie.
Uczestnicy zastanowią się nad następującymi ogólnymi celami, związanymi z kluczowymi problemami obszaru: aby zaludnić dzielnicę, czyniąc ją atrakcyjną i żywą strefą dla młodszych pokoleń, studentów, młodych par i pierwszych zatrudnionych.
Wspieranie słabszych warstw społeczeństwa, nowych obywateli, bezrobotnych, pracowników sezonowych i nieregularnych, aby osiedlić się w okolicy.
Ograniczać warunki, które mogą prowadzić do spekulacji, gentryfikacji i eksmisji społecznej.
Przyczynianie się do zwiększenia zatrudnienia na tym obszarze na poziomie miejskim, począwszy od jego naturalnej ekologicznej skłonności, poprzez integrację rolnictwa, rzemiosła i technologii informacyjno-komunikacyjnych.
Sugerowanie nowych formatów stylu życia, aby żyć w pracy (elastyczne ramy czasowe, domowe, zdelokalizowane.), Nowe modele społeczności, nowe procesy uczestniczenia w fazie budowy lub konserwacji, nie tylko oparte na pieniądzach.
Wprowadzenie modeli projektowania, budowy, zarządzania, utrzymania i kontroli, które angażują (częściowo lub całkowicie) mieszkańców.
Rejestracja kończy się 21 listopada 2012 r.
Więcej informacji znajdziesz tutaj.
[podobne: kowalczyk materiały budowlane, vitopend 100 instrukcja serwisowa, kocioł gazowy kondensacyjny jednofunkcyjny ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: kocioł gazowy kondensacyjny jednofunkcyjny kowalczyk materiały budowlane vitopend 100 instrukcja serwisowa